İşlem Rehberi
 • İstediğim ürünü nasıl bulabilirim?

  Fullasansor.com’un arama motorunu kullanarak istediğin ürüne ait belirgin kelimeleri kullanarak arama yapıp istediğiniz ürüne ulaşabilirsin. Bunun için eğer biliyorsan ürünün kodunu, ürünün rengi ile birlikte cinsini (‘Arl 300’ gibi.) yada daha belirleyici kelimeleri kullanarak (‘Arkel Arl 300’ gibi) arama yapabilirsin.

  Ayrıca Fullasansor.com sitesinde ürünler, kullanım alanları, ürün gruplarına göre kategorilere ayrılmıştır. Bu bilgileri kullanarak da istediğin ürüne ulaşabilirsin.

 • İstediğim ürünü nasıl sipariş edebilirim?

  Aradığın ürünü bulduktan sonra ürünün fotoğrafına ya da ismine tıklaman durumunda ürün için özel yaptığımız sayfaya ulaşabilirsin. Bu sayfada ürünün fiyatını, alternatif fotoğraflarını, ürünle ilgili kısa detay bilgilerini ve stokta olanları görebilirsin. Satın almak istediğin ürünü tıklayarak sepetine ekleyip alışveriş işlemine devam edebilirsin.

 • Sepetimde yanlış ürün var, nasıl çıkaracağım?

  Fullasansor.com' un sağ üst köşesinde bulunan sepet görseline tıklaman durumunda sepet sayfana erişebilirsin. Sepet sayfan, sepetine eklediğin ürünleri içerir. Bu ürünlerin yanındaki adet bölümünden adedini değiştirebilir ya da ürünleri Sil butonuna basarak sepetinden silebilirsin. Ayrıca yine bu kısımda ürününün KDV dahil toplam satış tutarını görebilirsin.

 • Sepetime eklediğim ürün benim adıma ayrılıyor mu?

  Ürünü sepetine eklemen, ürünün sana ayrıldığı anlamına gelmemektedir. Ürünü sipariş vermen ve ödemenin tarafımıza ulaşması durumunda ürün senin adına ayrılmış olur.

 • Sepetimdeki ürünleri sipariş vermem için üye olmam gerekli mi?

  Alışveriş için üye olma zorunluluğu yoktur. Dilersen üye olmadan, dilersen de mevcut üyeliğinle giriş yaparak alışveriş işlemine devam edebilirsin. Mevcut üyeliğinde Hesabım sayfanda verdiğin her sipariş için bize verdiğin e-posta adresin ve şifrenle giriş yaparak sipariş takibini yapabilirsin.

 • Üye olmak istiyorum nasıl üye olabilirim?

  Fullasansor.com ‘un sağ üst köşesinde bulunan kişi iconuna tıklayarak üyelik, üye girişi sayfasına ulaşabilirsin. Burada senden istediğimiz ad, soyad, e-posta, şifre, cep telefonu ve cinsiyet bilgilerini eksiksiz girip Üye Ol butonuna basarak üyeliğini oluşturabilirsin.

 • Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

  0850 302 0 557 numaralı ücretsiz Poyraz Asansör çağrı merkezini arayarak üyeliğini iptal talebinde bulunabilirsin.

 • Kredi kartı ile nasıl satın alacağım?

  Sepetinde bulunan ürünlerin doğruluğunu sepet sayfanda kontrol ettikten sonra *satın al* tuşuna basarak üyelik sayfasına ilerleyebilirsin. Eğer daha önceden üye girişi yaptıysan bu sayfayı geçip *adreslerim* sayfasına ulaşacaksın. Eğer üye girişi yapmamışsan üyelik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra *adreslerim* sayfasına geçebilirsin. Burada mevcut adreslerinden birini seçip ya da yeni adres ekleyerek *siparişi tamamla* tuşuna basarak ödemeni yapacağın sayfaya ulaşabilirsin. Bu sayfada önce ödeme tercihini (kredi kartı, , paypal) seçmen gerekmektedir. Ardından eğer ödeme seçeneğin kredi kartı ise ödeme yapacağın kredi kartının sahibinin adı soyadı, kredi kartı numarası, kredi kartı son kullanma tarihi ve kredi kartı cvc numarasını yazıp, kartına sunulan taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme tercihini belirtmelisin. Ardından sayfada bulunan *ön bilgilendirme formu* ve *mesafeli satış sözleşmesi*ni okuyup, onaylayarak *siparişi tamamla* tuşuna basıp siparişini oluşturabilirsin.

 • 3D Secure nedir?

  Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra siparişini ve alışverişini tamamlamak için sayfanın alt kısmında “ Siparişi Tamamla” ve “Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” seçeneklerinden birini seçmen gerekmektedir.
  “Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” butonu ile yapacağın ödemelerde 3D Security sistemi devreye girecektir. Bankanın yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip etmelisin.

 • Ürünleri nasıl teslim alacağım?

  www.fullasansor.com.tr üzerinden verilen ödemesi yapılmış siparişler 24 saat içerisinde imalata alınır. Test işlemleri bittikten sonra Kargo’ya teslim edilir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

  Siparişin kargoya verildiğinde sipariş için verdiğin e-posta adresine kargonuz teslim edildi maili göndereceğiz. www.fullasansor.com adresinden Kargonun teslimat bilgilerini takip edebilirsin.

   

 • Sözleşmelerin Saklanması

  Fullasansor.com üzerinden verdiğin şiparişlere ilişkin Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi, sipariş onay e-postasıyla birlikte iletilecektir. Bu belgeler ayrıca Haslift Asansör Kumanda panoları - Satılmış Kandemir kayıtlarında altı ay süreyle saklanır.

 • Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik

  Elektronik Ticaret işlemleri nedeniyle Fullasansor elde ettiği kişisel bilgi ve verileri gizli bir şekilde tutup, üçüncü kişiler ile paylaşmayacaktır. Ancak üye, Fullasansor’e üye olurken veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu onaya istinaden; kişisel bilgilerinin, alışveriş bilgilerinin, alışveriş veya tüketici davranış bilgilerinin, Fullasansor markalarıyla ilgili olarak kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları amaçlarıyla toplanmasını, kaydedilmesini, saklanmasını, işlenmesini kabul etmektedir.

 • Uyuşmazlik Çözümleri

  Almış olduğun ürünü iade etmek veya değiştirmek istersen, teslim tarihten itibaren 14 gün içinde buna dair bildirimde bulunman gerekir. Bu bildirimi hafta içi (Pazartesi – Cuma) 09:00 – 18:00 saatleri arasında ücretsiz 0216 412 31 19  numaralı çağrı merkezimize yapabilirsin. Ayrıca çağrı merkezimizin seni araması için https://www.fullasansor.com/iletisim adresindeki iletişim formunu doldurabilirsin.

  Tüketici, şikâyetine ilişkin bir uyuşmazlık söz konusu olması hâlinde Tüketici Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurabilirsin.